text.skipToContent text.skipToNavigation

OLEO-MAC PROSINT2 Yağ Kullanın, Makinanızın Ömrü Uzun Olsun!..

Motorlu Tırpan, Motorlu Testere, Motorlu Atomizörler, Motorlu Pülverizatörler, Çit biçme makineleri, Motorlu Yüksek Dal Budama Testereleri, Motorlu Üfleme Toplama Makineleri, Motorlu Toprak Burgu Makineleri ve Beton, Asfalt, Metal Kesme Makineleriniz gibi tüm iki zamanlı motorlara sahip ürünlerde motor yağı kalitesi, makinelerinizin verimli çalışması ve uzun ömürlü olması için çok önem taşımaktadır. Kullanılacak yağın üretici firmanın önerdiği yağ olması bu konuda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konudur. Bu sebeple OLEO-MAC PROSINT2 yağın OLEO-MAC ve Efco markalı ürünlerde kullanılması hem makinenizin ömrünü uzatacak hemde daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Unutmayın ki makineleriniz önemli bir yatırımdır, bu nedenle makinelerinizi korumak ve ömrünü uzatmak doğru bir karardır. Makinelerinizde kullandığınız standartlara uygun doğru bir yağ, makinenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı koruyacaktır. Aşırı sıcaklık koşullarındaki termal dengesinin korunması, makine ve parça ömrünü uzatır. OLEO-MAC PROSINT2 yağ yüksek performansla çalışan 2 zamanlı motorlar için OLEO-MAC markası tarafından formüle edilmiş özel bir sentetik yağdır. %2 (50:1) oranda kullanıma uygundur.
Yüksek sıcaklıklarda makinenizin kusursuz bir şekilde yağlanmasına yardımcı olur. Düşük emisyonlu OLEO-MAC PROSINT2 yağı, aynı zamanda da motoru temiz tutar. İçerisindeki API T, JASO FC ve ISO-L-EGD gibi faydalı kimyasal karışımlar ile makinanız için ideal bir dosttur. Türkiye çapındaki uzmanlığımız, müşteriler ve dünyada lider konumdaki makine üreticileriyle yaptığımız yakın işbirliğinden kaynaklanmaktadır. Bu işbirliği müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmemizi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla, müşterilerimize üstün kaliteli yağlar sunmamızı ve hizmetlerimizin iyileştirilmesine yönelik yeni yollar arama konusunda bize bilgi sağlamıştır. Kusursuz bir yağlamanın verimliliği önemli ölçüde artırabileceği ve bakım masraflarını azaltabileceğine kuşku yoktur. Diğer yağlara oranla OLEO-MAC PROSINT2 yağlarının teknik açıdan sağladığı avantajlarını düşündüğünüzde, OLEO-MAC PROSINT2 yağı seçmeniz uzun vadede kesinlikle ekonomik açıdan iyi bir karar olacaktır.
Yağ maliyetinin, ileride makinenizin uygun standartta olmayan yağların kullanımı sonucu ortaya çıkabilecek, arıza ve parça değişimleri kısa ömürlü kullanım ile kıyaslandığında çok küçük olduğunu görecek ve OLEO-MAC PROSINT2 yağlarını kullandığınız için, tamir – bakım bütçenizin büyük ölçüde azaldığını makinenizin uzun yıllar kullanılması konusunda yardımcı olduğunu göreceksiniz. Bu sebeple EMAK, OLEO-MAC ve EFCO markalı ürünlerin teknik açıdan OLEO-MAC PROSINT2 yağının kullanımını zorunlu kılmıştır.
Yine unutmayın ki makineleriniz önemli bir yatırım ve milli servettir, makinelerinizi korumak ve ömrünü uzatmak doğru bir karardır.