text.skipToContent text.skipToNavigation

EMAK; 4 ticari marka, 4 üretim birimi, 8 şube, 135 distribütör, 85 ülke, 22.000 perakende satış mağazası, 22 ürün ailesi, 250'den fazla model ile hizmet vermektedir. Bu sayıların her birinin kendi hikayesi ve gelişimi var ama birlikte ele alındığında büyümeye devam eden bir şirkete genel bir bakış sunuyor.  Aslında, her yıl EMAK; ürün yelpazesine yeni modeller ekler ve beş kıtadaki pazar varlığını güçlendirir. EMAK markası, sektördeki uygulamaları ve benzinli motor teknolojinde köklü ve saygın bir uluslararası şirkettir. Önde gelen uluslararası enstitüler tarafından verilen sayısız ödüller, şirket tasarımlarının kalitesini ve mükemmelliğini göstermektedir.

www.emakgroup.com


OLEO-MAC; dünya tarım sektörünün kalbi İtalya, Bagnolo in Piano’da faaliyet gösteren bahçe ve ormancılık makineleri sektörünün öncü firması  EMAK S.p.a’nın lokomotif markası imzasını taşıyor. OLEO-MAC, ergonomi, performans ve kalitesi ile kendi sınıfının lideri olarak dikkat çeken geniş ürün çeşidi sayesinde küresel bir marka olmayı başarmıştır. OLEO-MAC’ın profesyonel, ticari ve tüketicilere yönelik hazırlanmış olduğu, İngilizce ve İtalyanca olarak yayın yapan zengin içerikli web sitesi, tüm ürünlerin teknik tablolarının yanı sıra, kullanım kılavuzları, ürün karşılaştırma tabloları, ihtiyaca uygun doğru ürünün seçim kılavuzu, makale ve yazılar ile sektör profesyonelleri için referans niteliğindedir.

www.oleomac.it


Dağların Fatihi 140M… Keçi gibi inatçı ve dengeli 215… Dünya tarım sektörünün yakından tanıdığı çok sayıda model, İtalya, Bagnolo in Piano’da faaliyet gösteren bahçe ve ormancılık makineleri sektörünün öncü firması EMAK S.p.a’nın toprak işleme makineleri grubunda dünyaca lider markası BERTOLINI imzasını taşıyor. BERTOLINI’nin tüketicilere yönelik hazırlanmış olan zengin içerikli web sitesi, hem profesyonel, hem de yarı profesyonel ve amatör kullanıcılara yönelik tüm ürünlerine ilişkin bilgi ve teknik görsel ve tablolarının yanı sıra, kullanım kılavuzları, ürün karşılaştırma tabloları, makale ve bilgiler ile sektör profesyonelleri için takip edilmesi gerekli bir referans niteliğinde.

http://www.mybertolini.it


EFCO; dünya tarım sektörünün kalbi İtalya, Bagnolo in Piano’da faaliyet gösteren bahçe ve ormancılık makineleri sektörünün öncü firması EMAK S.p.a’nın lokomotif markası imzasını taşıyor. EFCO, ergonomi, performans ve kalitesi ile kendi sınıfının lideri olarak dikkat çeken geniş ürün çeşidi sayesinde küresel bir marka olmayı başarmıştır. EFCO’nun profesyonel, ticari ve tüketicilere yönelik hazırlanmış olduğu, İngilizce ve İtalyanca olarak yayın yapan zengin içerikli web sitesi, tüm ürünlerin teknik tablolarının yanı sıra, kullanım kılavuzları, ürün karşılaştırma tabloları, ihtiyaca uygun doğru ürünün seçim kılavuzu, makale ve yazılar ile sektör profesyonelleri için referans niteliğindedir.

http://www.efco.it


1945 yılında ilk kez geliştirdiği alüminyum alaşımlı malzemeden imal sapı ile sektöre yön veren budama ve kesme makasları konusunda dünyanın lider markası FELCO’nun 2008 yılında yenilenen yüzü ile zengin içerikli web sitesi, ürün bakım ve ayar videoları, zengin teknik ve kullanım detayları içeren ürün bilgi sayfaları, katalog ve broşürlerin yanı sıra, zengin haber içeriği ile düzenli takip edilmesi gereken bir yayın. Özellikle, XXI. yüzyılın ürünlerini geliştirmek üzere en modern araştırma ve imalat araçlarını bünyesinde barındıran, yeni nesil teknolojisi ile dikkat çeken FELCO fabrika videosu, yüzünü geleceğe dönen sektör profesyonellerine ışık tutuyor.

http://www.felco.ch


İlk motorlu testere zincirinin üretiminin üzerinden 50 yıldan daha uzun süre geçmiş olmasına karşın, bu buluşun sahibi Oregon, kesim teknolojisinde hep en ön sırada yer almayı başarmıştır. OREGON'un pazara yön veren, eşsiz çeşitlilikteki ürün yelpazesi dikkat çeker. Bu yelpaze bahçe ve ormancılık aksesuarları, alet, parça ve malzemelerinin yanı sıra koruyucu kıyafet ve atölye ekipmanları ile kendi sınıfında liderdir.OREGON’un Türkçe olarak yayında bulunan web sitesi, dijital ürün kataloğunun yanı sıra, zincir seçim kılavuzu, haber ve makale arşivi, video ve görsellerin yer aldığı zengin doküman içeriği özellikleri ile bahçe ve ormancılık sektörü için kaynak niteliğindedir.

http://www.oregonchain.eu/tk


40 yılı aşkın süredir ilaçlama pompaları, bahçecilik ve çevre düzenleme ürünleri sektöründe kalite yaklaşımı ve buluşçu tasarım yaklaşımı ile dünyanın öncü firmaları arasında kendine yer bulmuş olan İtalyan DIMARTINO S.p.a, bir Avrupa’da özgün bir konsepte dönüşmüştür. Firmanın tüm ürün gamının zengin bilgi ve görseller ile desteklendiği web sitesi, firmanın kalite yaklaşımı ve ürün çeşitliliğinin belgesi niteliğinde.

http://www.dimartino.it


TECOMEC; dünya tarım sektörünün kalbi İtalya, Bagnolo in Piano’da faaliyet gösteren bahçe ve ormancılık makineleri sektörünün öncü firması EMAK S.p.a’nın lokomotif markası imzasını taşıyor. TECOMEC profesyonel, ticari ve tüketicilere yönelik hazırlanmış olduğu, İngilizce ve İtalyanca olarak yayın yapan zengin içerikli web sitesi, tüm ürünlerin teknik tablolarının yanı sıra, kullanım kılavuzları, ürün karşılaştırma tabloları, ihtiyaca uygun doğru ürünün seçim kılavuzu, makale ve yazılar ile sektör profesyonelleri için referans niteliğindedir.

http://www.tecomec.com


"Başarımızın arkasında bitmeyen heyecanımız ve sınırsız hayallerimiz var" ifadesi suyu sanata dönüştüren GF’in sloganı… Kalite, ürün çeşitliği ve eşsiz tasarımsal özellikle öne çıkan GF firması, lideri olduğu sulama ürünlerinde, gün geçtikçe azalan bir yaşamsal kaynak olan su için ürün ürettiğinin bilinci ile çevreye duyarlılığı eksik etmiyor. GF’in özgün tasarımları ve ürünlerine ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi, zengin içeriğiyle sulama ekipmanları konusunda firmanın kapsamını belgeliyor.

http://www.gfgarden.it

İtalyan CAMPAGNOLA firması 60 yılı aşkın deneyime dayanan yetkinliği ve bilgi birikimi sayesinde, budama ve hasat için pnömatik ve elektrik sistemlerinin tasarımında ve üretiminde dünya liderlerinden biridir. Kuruluşundan bu yana CAMPAGNOLA'nın sözcüğü her zaman “araştırma” olmuştur: gelişmiş ekipmanın geliştirilmesinde yer alan uzman ve dinamik bir teknik kadro sayesinde şirket, talep ettiği müşterilere ürün ve teknik açıdan en iyisini sunabilmektedir. Ticari çözümler ve kalitesi, güvenilirliği ve çevreye saygısı ile öne çıkıyor. CAMPAGNOLA aynı zamanda UNI EN ISO 9001, 2015 KALİTE BELGELENDİRMESİNİ elde eden budama ve hasat konusunda uzmanlaşmış tek şirkettir.  Dikkatli ve hassas yönetimi, kullanıcıların güvenliğini ve çevre korumasını görme yeteneğini asla kaybetmez ve CAMPAGNOLA'ya 60 yıldır eşlik eden bir başarının önemli bir faktörüdür. CAMPAGNOLA’ya özgün tasarımları ve ürünlerine ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi, zengin içeriğiyle bu başarıyı belgeliyor.

https://campagnola.it


2002 yılında kurulan jiang Zhejiang YAT Elektrikli Aletler ağırlıklı olarak tarım makineleri, bahçe makineleri ve elektrikli el aletleri yapan modern bir üretim şirketidir. YAT, Ar-Ge ekibi ve ulusal laboratuvarda yaklaşık 150 kişinin sahibi olduğu bir firma haline gelen yenilik ve yaratıcılığını alarak, 83 buluş patenti ve 380 faydalı model ve görünüm patenti almıştır. YAT her zaman şirketin Ar-Ge yeteneği ile gelecekte sürekli iyileştirerek hayatı kolaylaştırmaya yardımcı olan kaliteli araçlar oluşturma misyonunu akılda tutarak web sitesini zenginleştirmiştir.

http://www.yattool.com


Maksimum güvenilirlik ve yüksek performans, zorlu koşullarda bile, WEIBANG’ın bir özelliğidir. En yüksek güvenilirlik ve en yüksek performans seviyesi, zorlu koşullarda bile, WEIBANG makinelerinin ayırt edici özelliğidir. Bir WEIBANG makinesinin her detayı, ağır hizmet tipi, profesyonel kalitede bileşenler ve en yüksek kaliteli malzemelerle dayanacak şekilde tasarlanmıştır. WEIBANG yaşam için hayatınızın bir parçası olacak şekilde tasarlanmıştır. En yüksek kaliteyi sürekli takip etmek, asla ödün vermek ve müşterilerin beklentilerini aşmak için tasarlanmış ürünlerine ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi kaynak niteliğindedir. 

http://www.weibang.com


ZOMAX Grubu,Çin’in Zhejiang Eyaletinin Wenling Şehrinde özel bir şirkettir.   ZOMAX, elektrikli testereler, kesiciler, üfleyiciler, çim biçme makineleri dahil olmak üzere, çeşitli benzinli veya 58V Lityum-İyon Batarya ile elektrikli testereler sunmaktadır. Bugün ZOMAX, Çin'in önde gelen testere markalarından biridir. ZOMAX, motorlu testere ve diğer bahçe aletlerinin ulusal ya da endüstri standartlarına ilişkin detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi kaynak niteliğindedir. 

http://www.zomaxtool.com


HEINIGER ailesinin adı yüksek kaliteli İsviçre yapımı hayvan kesme ve kırpma ekipmanı imalatında 3. nesildir. HEINIGER şirketi ilk olarak 1946'da meyve ve sebze ticareti ile başladı. Profesyonel makasçılar için sadece en yüksek kalite önemlidir. HEINIGER, profesyonel koyun kesme ve kırpma ekipmanı imalatında ve tedarikinde dünya lideridir.  HEINIGER adını taşıyan ürünler “Made in Switzerland” markasıyla gururlandırılıyor. Müşterilerinin günlük işlerini kolaylaştırmak için kaliteye ve performansa web sitesinde yer vermiştir. 

https://www.heiniger.com


1894 yılında, ilk İtalyan kahve değirmenlerinden birinin gövdesi ile başlayan TRE SPADE işlevsellik, hassasiyet ve güvenilirlik için bugün hala eşsiz olan mekanizmayı tasarladı. Yıllar geçtikçe mutfak aletleri alanında yenilikler devam eden TRE SPADE, ilk önce et kıyma makineleri ve sonra salça makineleri ile ürün gamını genişletmiştir. TRE SPADE ürünleri ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi kaynak niteliğindedir.  

https://www.trespade.itWisconsin eyaletinin Milwaukee kentinde bulunan BRIGGS & STRATTON, işlerini yürütmek ve insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek için güç sağlamaya odaklanmıştır. BRIGGS & STRATTON, dış mekan güç ekipmanları için dünyanın en büyük benzinli motor üreticisidir. BRIGGS & STRATTON, enerji üretimi, basınçlı yıkama, çim ve bahçe, çim bakımı ve şantiye ürünlerinin lider tasarımcısı, üreticisi ve pazarlayıcısıdır.  BRIGGS & STRATTON ürünleri altı kıtada 100'den fazla ülkede tasarlanmış, üretilmiş, pazarlanmış ve servis edilmiştir. BRIGGS & STRATTON ürünleri ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi kaynak niteliğindedir.  

https://www.briggsandstratton.com


Sanayi ve ticaret alanlarında plan, program, strateji ve politikalar geliştirmek ile sorumlu bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın resmi web sitesi, tüketicinin korunması hakkındaki kanun ve ilgili yönetmelikler ile sanayi mallarının satış sonrası hizmetleri ve garanti belgesi konularındaki mevzuatların resmi kaynağı niteliğindedir.

http://www.sanayi.gov.tr