text.skipToContent text.skipToNavigation
2T simgesi, 2 zamanlı motorları ifade eder. 2 zamanlı motorlarda, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilmiş oranlarda yağ ve benzin karışımı hazırlanarak yakıt deposuna konur. 2 zamanlı yüksek devirli makineler için özel olarak üretilmis, yüksek devire dayanıklı ve kaliteli 2 zamanlı yağ kullanılması gerekmektedir. Bu tip 2 zamanlı yağlar; makinenin performansını arttırır, kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları direk veya dolaylı olarak makinenize, garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir.
4T simgesi, 4 zamanlı motorları ifade eder. 4 zamanlı tarım makineleri için özel olarak üretilmiş, ısıya dayanıklı ve kaliteli 4 zamanlı motor yağı kullanılması gerekmektedir. Bu tip yağlar makinenin performansını arttırır ve kullanım ömrünü uzatır. Bu kriterlere sahip olmayan diğer makine yağları direk veya dolaylı olarak makinenize, garanti kapsamı dışında tutulan zararları verebilir. 4 zamanlı motor yağları, makinenin kullanım kılavuzunda belirtilen şekilde kullanılır ve 2 zamanlı motor yağlarından farklı olarak, benzin ile karıştırılmaz.
HomePlus simgesi, genellikle amatör ve hobi amaçlı kullanıma uygun makineler için kullanılır. Uzmanlık gerektirmeyen ve genellikle amatör kullanıcılar için bahçe bakımı ve küçük çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş kullanımı ve bakımı kolay makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde küçük alanlarda çim biçme, çapalama isleri, budama ve odun kesme, yabancı ot temizliği, bahçe temizlik ve bakım uygulamaları gibi işlerde kullanılır.
ToughTech simgesi, genellikle yarı profesyonel yoğun kullanıma uygun makineler için kullanılır. Yoğun bahçe bakımı ve orta çaplı tarım uygulamaları için geliştirilmiş kullanımı ve bakımı kısmen uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler genelde çim biçme, çapalama, ilaçlama, ağaç ve odun kesme, yabancı ot temizliği ve diğer bakım uygulamaları gibi islerde kullanılır.
SharpPro simgesi, profesyonel yoğun ve ağır hizmet kullanımına uygun makineler için kullanılır. Yoğun peyzaj isleri ve profesyonel tarım uygulamaları için geliştirilmiş kullanımı ve bakımı uzmanlık gerektiren, yoğun kullanıma uygun makineler bu sınıfa girer. Bu tip makineler ağır hizmet uygulamaları geniş alan çim biçme, bağ-bahçe çapalama, ilaçlama, yabancı ot temizliği, ağaç kesme ve diğer ağır ve yoğun tarım uygulamaları işlerinde kullanılır.
EasyOn simgesi, kolay çalıştırma sistemine sahip makineler için kullanılır. EasyOn ( Kolay çalıştırma) sistemine sahip makineler, fazla güç harcamaksızın, birkaç ip çekisi ile kolayca çalışabilen makinalardır.
BurnRight simgesine sahip motorlar için kullanılır. Bu tip motorlar; %80 daha düşük emisyon, %40 daha düşük titreşim, optimum motor performansı, minimum ilk çalıştırma enerjisi ve daha uzun süreli bakım aralıkları gibi özelliklere sahiptir.
Dekompresyon Valfli Silindire sahip makinelerde bu sistem; silindir içindeki fazla havanın tahliye edilmesine olanak sağlayarak, makinenin daha kolay ilk çalıştırılmasına zemin hazırlar.
SRS, askı ve kemer sistemi ile kullanıcı tarafından taşınarak kullanılan makineler için geliştirilmiş bir güvenlik sistemidir. Acil durumlarda makinenin hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma sisteminden ayrılmasını ve kullanıcının makineden uzaklaşabilmesini sağlayan ileri düzey bir güvenlik sistemidir.
Vib Cut kullanıcıya makine kullanım konforu sağlayan bir sistemdir. Özellikle elde tutularak kullanılan makinelerde, makinenin çalışması esnasında oluşan vibrasyonun, kabze den kullanıcıya geçişini azaltan özel bir sistemdir. Bu şekilde kullanıcının titreşime bağlı yorgunluk ve rahatsızlığı en aza indirgenirken, maksimum kullanıcı konforu sağlanır.
Rev&Go özel bir, aparat sökme takma sistemidir. Multimate gibi çok yönlü kullanım amaçlı makinelerin motor güç ünitelerine uyumlu aparatların, özel bir kilit sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde takılıp sökülebilmesini sağlayan, özel olarak geliştirilmiş sistemdir.