text.skipToContent text.skipToNavigation

Değerli Tüketicilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarım,

Semak Ailesi olarak 70. yılı geride bırakmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde, kurumsallaşmaya, değişime, teknolojiye, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza verdiğimiz önemle büyümeye devam ediyoruz. Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya erişmek ve ülkemizdeki tarım mekanizasyonu ve verimliliğin arttırılmasına katkıda bulunmak hedefi ile çıktığımız bu yolculukta web sitemizin yeni yüzü ve bayi/servis portalimizle sizlerle birlikteyiz.

Semak Makina olarak geçmişte olduğu gibi, gelecekte de öncü rolümüzü devam ettirebilmek için; çağa damgasını vuran kavramları çok yakından takip edip, sahip çıkıyoruz. Gelişim ve değişimde öncülük Semak Makina’nın en köklü geleneğidir. Teknolojik alt yapımızı geliştirerek, geleceğe odaklanırken SAP Hybris projesine yatırım yaptık. Böylelikle teknoloji çağına ayak uydurma prensibimiz bizi daha da hızlandırarak rekabette öne çıkaracağını düşünüyoruz. Yeni ürünlerle çeşitlenen ürün gamımızı ve son teknolojiyi tüketici ile buluşturarak verimliliğinizi arttırmaya devam edeceğiz. 

Semak Makina için hem yeni web sitesi hem de bayi/servis portali, kapsamı bakımından iletişimimizi dijitalleşen çağa uyarlama adımıdır. Projenin tüm bileşenlerinin tamamlanmasıyla birlikte, talepleri ilgili birimlerimize iletebiliyor ve en hızlı şekilde geri dönüş sağlıyor olacağız. Aynı zamanda yenilenen portalimiz, bayilerimizi 360 derece saran bilgi ağımız olurken, en avantajlı ürünlere erişimlerini sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmalarında onlara destek olmayı amaçlamaktayız.

Bu proje ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman olduğu gibi bugün de en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Satış sonrası hizmet anlayışımız, lojistikteki gücümüz, sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümler ile paydaşlarımıza değer katıyoruz. Rekabeti seviyoruz ve sektörü yakından takip ederek geniş ürün portföyümüz ile pazardaki var olan konumumuzu güçlendiriyoruz.

Çıktığımız bu yolda, bize güç veren, başarılarımızı sürdürülebilir kılan, bizleri yıllardır hep daha iyiye ve ileriye taşıyan bayilerimize, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize ve çalışanlarımıza en içten şekilde teşekkür ediyorum.

"Güveniniz, gücümüzdür."